Канікули з Богом

З 13 по 18 серпня наші парафіяльні діти мали змогу ще один раз побувати на таборі, щоб весело і з молитвою завершити це літо.

Табір відбувся на території нашого храму, а також ми здійснили дві подорожі: до Крехівського монастиря та с.Домажир у ведмежий притулок. Кожного дня на діток чекали нові ігри, пісні, науки, майстерки та багато цікавого, не забували ми і про щоденну молитву з якої починали та закінчували табір.
Щиро дякуємо огранізаторам, аніматорам, які цей тиджень працювали з дітками, а також нашим священикам, які постійно були з нами: отцю Андрію Корчагіну та отцю Тарасу Гадомському та всім хто долучився.
Насичена тижнева програма залишила дітям багато спогадів та фотографій: