Відкриття нового навчального року.

img_9574

Сьогодні, 8 жовтня, відбулося відкриття нового навчального року у катехитичній школі святої  Софії, що при церкві Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Яке розпочалося  спільною молитвою у храмі та благословенням  настоятеля отця Андрія Корчагіна та отця Романа Янчука.

Опісля, на дітей чекала весела програма, яку приготували наші аніматори – танці, співи та цікава гра.

Пригадуємо, що заняття розпочнуться вже наступної суботи (15 жовтня).
Всі діти поділені на дві групи:
Перша група – СЗШ 97, 3-а клас та 3-в клас  -  час занять  10:30-12:00.
Друга група – СЗШ 97, 3-б клас, 3-г клас та інші школи – час занять 12:00-13:30.
За деталями звертайтеся до отця Романа Янчука.

Щиро дякуємо всі хто побував та долучився до свята. Дітям бажаємо гарного Богом благословенного навчального року.