Вітання з нагоди 10-ти ліття священства отця Андрія

16780471_1256433421060845_861238386_n Десять років тому – 15 лютого 2007 року у Архикатедральному соборі св. Юра відбулися ієрейські свячення отця Андрія Корчагіна, Архієпископом Ігорем Возняком.
З нагоди цього свята наша велика парафіяльна громада щиро вітала отця Андрія. По завершенню Божественної Літургії протопресвітер Шевченківського району міста Львова отець Петро Салагуб звернувся до отця Андрія з привітаннями та вручив грамоту з словами вдячності затверджену Архиєпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возняком. Після, звучали привітання від дитячого гуртка «Перлинка Благодаті», спільноти «Дітей Непорочної» та молодіжного хору «Слідами Херувимів».