Вітаємо на нашій парафії отця Тараса Гадомського!

Отець Тарас Гадомський.

Народився 9-го квітня 1987 р. у м. Судова Вишня, Мостиського району Львівської області.

У 1994 р. вступив у Судововишнянську середню школу І-го ІІІ-го ступенів, яку закінчив у 2005 р., отримавши повну загальну середню освіту. Також, з 1998 р. по 2003 р. навчався у Мостиській дитячій школі мистецтв на відділі народних інструментів, пройшовши повний курс з фаху “Баян”

У 2006 р. вступив у Львівську Духовну Семінарію Святого Духа УГКЦ, яку закінчив у 2012 р.

Поряд із цим, у 2006-2011 р. Навчався в Українському Католицькому Університеті, на філософсько-богословському факультеті.

3-го грудня 2012 р. з рук Преосв. єпископа Венедикта (Алексійчука) помічника Львівського був рукоположений в сан Диякона, у храмі св. Апостола Андрія (м. Львів, вул. Варшавська 38. )

24-го грудня 2012 р. скерований Преосв. Владикою Венедиктом (Алексійчуком) помічником Львівським, в храм Пресвятої Євхаристії, що у м. Львові, вул. Величковського, 1, Шевченківського протопресвітерату, для проходження дияконського служіння.

11-го квітня 2014 р. скерований Преосв. Владикою Венедиктом (Алексійчуком) помічником Львівським, в храм Пресвятої Богородиці Володарки України, що у м. Львові, вул. Новознесенська, 34, Личаківського протопресвітерату, для проходження дияконського служіння.

Протягом 2014 р. приймав участь у курсах по підготовці терапевта узалежнень, який проводили польські терапевти узалежнень у Дрогобицькому Карітасі.

1-го травня 2014 р. призначений Високопреосв Митрополитом та Архиєпископом Львівським Ігором (Возьняком) членом підкомісії «За тверезість життя», комісії Охорони здоров’я Львівської Архиєпархії.

9-го серпня 2014 р. з рук Високопреосв Митрополита та Архиєпископа Львівського Ігоря (Возьняка) рукоположений в сан Пресвітера, в Архикатедральному Соборі Святого Юра.

25-го серпня 2014 р. іменований Високопреосв Митрополитом та Архиєпископом Львівським Ігором (Возьняком) сотрудником парафії Пресвятої Богородиці Володарки України.

21-го травня 2018 р. іменований сотрудником парафії СВЯТИХ МУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА ЇХ МАТЕРІ СОФІЇ, м. Львів. А також, помічником в душпастирській опіці вірних у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги (вул Івана Миколайчука)

Одружений, має троє дітей.