Вітаємо з іменинами отця Андрія!

64988295-ECCC-4E01-B454-1E224E4656C0

Вітаємо Вас з іменинами, бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, миру, світла і гармонії на душі. Хай Бог нагородить Вас всіма ласками, за Вашу нелегку працю, обдарує довголіттям та щастям. Нехай на Вашому шляху завжди горять вогні віри, надії та любові, щоб для парафіян щира молитва й добре Ваше слово завжди дарували яскраве світло і натхнення, щоб усі Ваші починання і старання мали високу заслугу і повагу.

Дякуємо Богу за дар Вашого життя!