Вітаємо з уродинами отця Романа!

37991216_1859149634394074_1538517372019671040_n

Бажаємо Вам здоров’я, добра, родинного затишку, духовних і тілесних сил, невичерпної енергії та благодатної Божої допомоги у всьому, злагоди, миру, Господнього благословення. Нехай завжди Вас супроводжує удача  у всіх Ваших добрих справах і кожен день у житті  наповнюється радістю та любовю від рідних!
Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві. Нехай Господь надихає Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом!
Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля.