Всечесний отче Романе!

Вітаємо Вас з уродинами.

У цей святковий день найщиріші привітання та найкращі побажання Вам здоров’я, добра, родинного затишку, духовних і тілесних сил, невичерпної енергії та благодатної Божої допомоги у всьому, злагоди, миру, Божої ласки та Господнього благословення. Нехай завжди Вас супроводжує удача у всіх Ваших добрих справах і кожен день у житті  наповнюється радістю та зорепадом любові рідних.

Дякуємо за ваші молитви й провід у нашій мандрівці до небесного Єрусалиму!
Любимо Вас!