Вшанування загиблих воїнів за волю України

Вже традиційно, на другий день Зелених Свят, наша парафіяльна громада вшановувала загиблих борців за волю України. На площі перед школою №97, де встановлений монумент пам’яті героїв відбулася Панахида, яку очолив отець Роман Янчук. Також слово було надано депутату Львівської міської ради Роману Іванціву. На завершення пролунав церковний гимн «Боже великий, єдиний» та гимн «Ще не вмерла Україна». Дякуємо усім хто долучився до даного віче.
Слава Україні!
Героям слава!