Як виховати успішну дитину?

11_porad2-563x353Вчені не припиняють своїх досліджень і вкотре говорять про те, що успішних дітей об`єднують спільні риси у поведінці батьків. Так, дослідження, проведене Пенсильванським  державним та Дюкським університетами показало, що соціально адаптованим дітям легше порозумітися з однолітками, і більшість з них влаштовуються на хорошу роботу ще до 25-річного віку.

У той час вчені з Гарвардської школи бізнесу говорять про те, що доньки матерів,  які працюють, вже в школі замислюються над професійною діяльністю. А в дорослому віці можуть похизуватися  заробітною платнею на 23% вищою, ніж у тих дівчат, чиї мами не працювали. Що стосується  синів матусь, які працюють, у дорослому житті вони краще проявляють себе як батьки та чоловіки, займаються хатніми справами і доглядають за дітьми.

Ось 10 правил, які, на думку вчених, допоможуть батькам виховувати успішних дітей:

1. Зобов’язуйте дітей займатися хатніми справами;
  1. Прищеплюйте дітям соціальні навички;
  1. Вірте, що ваша дитина досягне усього;
  1. Живіть щасливо та не конфліктуйте в родині;
  1. Здобудьте вищу освіту;
  1. Розвивайте математичні знання дітей в ранньому віці;
  1. Цікавтесь тим, що відбувається з дитиною, і розвивайте з нею дружні стосунки;
  1. Намагайтесь не піддаватися стресу і не передавайте негативні емоції дітям;
  1. Намагайтеся  уникати невдач або працюйте над помилками;
  1. Працювати у родині повинні і тато, і мама, тоді і діти будуть успішними.