Завершення навчального року у школі “Пізнайко”

Завершився навчальний рік у школі “Пізнайко”, що діє при нашому храмі. Впродовж року дітки навчалися писати та рахувати, також відбувалися заннятя з англійської мови та музики.
Навчання завершилося спільною молитвою, яку очолив отець Андрій Корчагін, та врученням дипломів про завершення підготовчої школи. На завершення отець щердо благословив усіх діток свяченою водою на добре подальше навчання.

Щиро дякуємо вчителям Ользі Юркевич та Марії Співак за гарні плоди їх праці.