Завершився християнський дитячий табір!

18983231_1370078353029684_705906206_n

У неділю, 11 червня, завершився дитячий християнський табір «Покликання до дружби» , що проходив на нашій парафії впродовж останнього тижня.  Цього року у ньому взяли участь 130 дітей та 18 аніматорів. Духівниками  були отець Андрій Корчагін та отець Роман Янчук.

Табір проходив на території нашого храму, а також діти відвідали дельфінарій «Оскар» у Трускавці та Унівський монастир.

День розпочинався та завершувався спільною молитвою, а також щодня нова розважальна програма не давала дітям заскучати.
Щиро дякуємо головному організатору таботу Галині Галайко, нашим веселим аніматорам, батькам та всім хто долучився до проведення та організації даного табору!