Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

12 причин для Різдва

1. «Я на те уродився і прийшов у світ на те, щоб свідчити істину» (Йоана 18:37)

2. «На це з’явився Син Божий, щоб знищити діла диявола.» (1 Йоана 3: 8)

3. «Лікаря треба не здоровим, а хворим. Я не прийшов кликати праведних, а грішних»(Марка 2:17)

4. «Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те, що загинуло» (Луки 19:10)

5. «Бо й Син Чоловічий прийшов не на те, щоб йому служити, лише щоб служити й віддати своє життя як викуп за багатьох» (Марка 10:45)

6. «Як же сповнився час, Бог послав свого Сина, що народився від жінки, народився під законом, щоб викупити тих, які під законом, щоб ми прийняли усиновлення» (Галатів 4: 5)

7. «Бог бо так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, а жив життям вічним» (Йоана 3:16)

8. «Цим виявилася до нас любов Божа, що Бог свого єдинородного Сина послав у світ, щоб ми жили через нього» (1 Йоана 4: 9)

9. «Я прийшов, щоб мали життя – щоб достоту мали» (Йоана 10:10)

10. «Симеон же благословив їх і сказав до його матері Марії: “Ось цей поставлений для падіння й підняття багатьох в Ізраїлі; він буде знаком протиріччя, та й тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрились думки багатьох сердець.”» (Луки 2: 34-35)

11. «“Господній Дух на мені, бо він мене помазав. Послав мене нести Добру Новину бідним, звіщати полоненим визволення, сліпим прозріння, випустити пригноблених на волю,» (Луки 4:18)

12. «Кажу бо, що Христос став слугою обрізання ради Божої правди, щоб здійснити обітниці, які було дано отцям; а погани щоб прославили Бога за його милосердя, як написано: «Тож прославлятиму тебе серед народів, співатиму імені твоєму!»» (Римлян 15: 8-9).

Джерело: Дивенсвіт

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.