20 квітня у катехитичній школі св.Софії відбувся екзамен дітей, які впродовж року готувалися до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.
Щиро дякуємо отцю Роману Янчуку та отцю Тарасу Гадомському за їх плідну працю.








20 квітня у катехитичній школі св.Софії відбувся екзамен дітей, які впродовж року готувалися до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.
Щиро дякуємо отцю Роману Янчуку та отцю Тарасу Гадомському за їх плідну працю.
Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.
Залишити відповідь