Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Школа аніматора «БуМ»

Школа аніматора «Блаженні у молодості» (ША «БуМ»)

З 2011р. при парафії відбуваються християнські табори для дітей віком від 7 до 12 років. Кожного року до цих таборів долучається команда молоді, яка готова пожертвувати свій вільний час для молодшого покоління. Ці хлопці і дівчата готують табір впродовж року для того, щоб зробити його ефективним, пізнавальним, прикольним, цікавим та як найбільше подарувати радості для дітей. З 2014 року також організовуються виїзні табори у смт. Рудно на території Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

З 2019 р. при  храмі стартувала школа аніматора «Блаженні у молодості», до якої долучились підлітки від 12 років, які хочуть стати наставниками «Веселих канікул з Богом». Аніматор в перекладі з латинської «anima» означає «душа», тому кожен з учасників школи, щоб вести за собою дитини має зростати духовно. Мета школи створити спільноту аніматорів, які своїм прикладом будуть нести Христа до дітей. Щоп’ятниці, о 18.00 годині, учасники мають Літургію, після відправи духовні зустрічі з о. Романом, а щосуботи о 17.30 проводиться заняття для майбутніх аніматорів. В часі Різдвяного чи Великого посту відбуваються реколекції та духовні науки за межами парафії. А також вихованці школи користають з чувань та долучаються до дійств, які відбуваються на парафії.

За деталями звертайтесь до Галини Галайко: 0968501887