“Вівтарна Дружина”

Вівтана дружина – спільнота, де хлопці різного віку, від наймолодших- до найстарших, можуть послужити Богу. Зустрічі вівтарної дружини відбуваються щонеділі о 15.00, хлопці мають науку від о. Тараса Гадомського, який є духівником спільноти. Читають Євангеліє та обмірковують його, кожен може висловити власну думку щодо прочитаного, його ставлення та почуття. Отець ділиться цікавими історіями із власного досвіду, чи про життя святих.
На зустрічі також приходять брати із Львівської духовної семінарії Святого Духа, які діляться своїми буденними днями у семінарії.
Відбувалися також і поїздки до Крехова, Страдчу, а також велопроща у Брювичі.
А ще хлопці віком 14-16 років провели три дні у школі вівтарника, це дійство відбувалося у Львівські духовній семінарії. Де було багато цікавих наук від різних отців Львівщини, робота у командах, молитва та просто гарно проведений час.