Хор “Слідами Херувимів”

DSC_0634Молодіжний хор “Слідами Херувимів” розпочав свою діяльність у 2005 році під керівництвом Розалії Галайко, після якої регентом була Наталя Капітан, а вже у 2012 році регентом стала Христина Павлик. На даний час тимчасовим диригентом хору є Юлія Гарбовська.

Хор бере активну участь у житті парафії, має досвід співпраці з молоддю інших парафій, організованих акціях та молитовних чуваннях. «Слідами Херувимів»  представляв парафію та супроводжував Божественні Літургії під час  проведення фестивалю “Вітер На-Дії” (м. Львів), влітку 2014 року.  Їх діяльність виходить і за межі парафії, зокрема, хор активно концертує у м. Львові, а також за його межами. Так, два роки поспіль (2014-2015 рр.)  хор узяв участь у Великодніх фестивалях у соборі св. Юра, а також у фестивалі «Велика коляда 2015» (м. Львів).  Зимою, 2016 року,  організував проект «Коляда-колядка» разом з ансамблем сопілкарів у храмі св.свмч. Йосафата. А також брав участь у “Різдвяній фабриці”, проекті “Коляда за життя”, фестивалі “СпільНота” та  “У гостях у Василя та Маланки”.

2016-2018  років хор взяв участь у фестивалі «Nowicanto», та концертував у Польщі та Словаччині.

2016-2018 роках брали участь у маштабному заході “Свто вулиці”.

Взимку 2017 колядував на Велії у лемків. А на свято Богоявлення Господнього тішив колядою українську діаспору у Польщі, на запрошення “Фундації Україна” відбулися концетри у Вроцлаві. Згодом хор вирушив у Варшаву де у храмі Успення Пресвятої Богородиці “Слідами Херувимів” також мав концерти підтримуючи традиції колядування, що є дуже важливим, особливо за кордоном.

Також хор мав нагоду супроводжувати Літургії із Блаженнішим Святославом.

У вересні 2017 з українською програмою дівчата виступали на відкритті виставки у музеї ім.Олени Кульчицької. А також стали співучими моделями на показі вишиванок дизайнера Оксани Лобас-Заяць у етно-галереї Роксоляни Шимчук.

А вже у листопаді на запрошення Національного музею ім.Андрея Шептицького відкривали виставку “Пів патронатом св.Луки”.

У січні 2018 випустили перший диск духовних творів, що зазнав великих успіхів.

Цього ж місяця дівчата знову з коядою відвідали Польщу, а саме Гданськ та Люблін. Звучали не лише у стінах храмів, а й на радіо та телебаченні.

А у липні взяли участь у фестивалі церковної музики  на території малих Бескидів – Польща. Концертували у таких храмах: св.Параскеви(Пента), Вознесіння Христового(Гладишув), св.Параскеви(Новиця), Різдва Пресвятої Богородиці(Лосє), Преображення Господнього(Горлиця)

У жовтні 2018 на 10 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Вишгородська Покрова” зайняли 1 місце у номінації академічні колективи.

Молодіжний хор «Слідами херувимів» часто організовує різноманітні заходи і завжди радо приєднується до різнопланових подій.

Божественну Літургію за участю молодіжного хору “Слідами Херувимів” ви можете почути кожної неділі о 11:00 у нашому храмі, а також під час online трансляції на парафіяльному сайті.

Детальна інформація за тел. – 096 134 15 15  Христина