Хор “Дзвони”

IMG_0868

Парафіяльний хор «Дзвони»  почав своє існування  разом  із створенням нашої парафії. Першим керівником хору був пан Ярослав , який зумів привити людям любов до краси літургійного співу. Згодом керівництво колективом очолює пані Роксолана Гадзало, завдяки якій, хор збагатився цікавим репертуаром. А згодом диригентом стала Наталія Капітан.

На даний час хор є недіючимя

Хор налічував близько 20 співаків. Кількість людей з музичною освітою є не чисельною, проте кожен прагнув прославляти Боже ім’я та вдосконалювати молитву через спів.