Хор “Дзвони”

Мішаний хор «Дзвони» започаткував свою діяльність під керівництвом пана Ярослава, восени 2004 року.

Згодом з колективом працювала пані Роксолана Гадзало. Десять років (2008-2018) керівником була пані Наталя Капітан. Після дев‘ятимісячної перерви хор очолив пан Роман Стефанків. На сьогоднішній день регентом хору “Дзвони” є пані Ірина Котик.
Хор налічує двадцять одного співака.
Кожен з керівників вклав свою велику частку у розвиток хору та церковного співу. У хорі мало професійних музикантів, проте у всіх учасників є велике бажання славити Господа піснею!