Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Історія парафії

Історія створення нашої парафії

Історія нашої парафії бере свій початок ще від 1998 року. Ідею побудови храму в цьому районі довго виношував о. Роман Іванців. Саме він почав готувати план цієї церкви, який згодом передав о. Андрію Мацьківу. На зібранні місцеві жителі вирішили, що тут дуже потрібна церква, а також з радістю прийняли пропозицію назвати майбутній храм іменем Святих мучениць Софії та її дочок Віри, Надії, Любові.

Перші спільні молитви на парафії відбулись в домі катехитки п. Галини. У 2000 році на площі біля нашої школи відбулось посвячення йорданської води. А перша Служба Божа на нашій парафії відправилась у школі, в актовому залі на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Також та вперше освятили лозу на Квітну неділю, а на Паску відбулось Всенощне Богослужіння – святкова Воскресна Літургія. Потім парафіяни приготували і посвятили в садочку дві кімнати під капличку і кілька років молилися там. З 2001 року на нашій парафії, в школі, катехитка почала готувати дітей до Першої Сповіді та урочистого Причастя. Згодом на горі закопали хрест і вирішили в майбутньому тут збудувати капличку. Біля хреста відбувались свячення води та інші моління. У 2002 році розпочалось будівництво каплички.

У 2004 році Владика Ігор Возняк на храмовий празник посвятив капличку. Наступним настоятелем після о. Андрія Мацьківа став о. Андрій Кошлань, а його сотрудником – о. Юрій Сенчук. Вони, разом із громадою парафії доклали чимало зусиль для того, щоб розбудувати її. Зокрема було збудовано приміщення катехитичної школи, що дало змогу проводити різного роду катехизації , а також молитовні зустрічі та духовні співбесіди для різних поколінь наших парафіян.

Згідно декрету Архієпископа Ігоря Возняка у 2011 році настоятелем храму було призначено о. Андрія Корчагіна.

В наш час у храмі регулярно відбуваються богослужіння, зокрема у неділю відправляється чотири Служби Божі.
Також в катехитичній школі імені св. Софії регулярно відбуваються різного роду катехитичні та духовні зустрічі. Директором катехитичної школи є о.Роман Янчук.
Зокрема діє катехитична програма приготування дітей до Першої Сповіді та Святого Причастя, а також катехизація для дітей від 6 до 12 років.  Також у приміщенні катехитичної школи відбуваються зустрічі молодіжної спільноти «Діти Світла», на яких кожна молода людина має можливість дізнатись багато  важливого та цікавого про духовний та релігійний вимір власного життя, а також у різний спосіб долучитися до активного життя нашої парафії.  Також важливими є спільноти «Матері в молитві», члени якої під гаслом «любов матерів зміцнює світ», об’єднує матерів, що моляться разом за своїх дітей та внуків та спільнота “Діти Непорочної”. У катехитичній школі відбуваються заняття з дітками, зокрема гурток “Перлинка Благодаті”. Також при храмі діє два хори “Слідами Херувимів” та “Дзвони”.

У планах парафії є багато цікавих та важливих заходів і духовних проектів, покликаних збагатити життя нашої церкви та суспільства загалом, та свого – зокрема. Тому важливою та дуже помічною для нас є участь кожного парафіянина у активному духовному та релігійному житті нашої громади, до чого усіх Вас радо запрошуємо.

4 Comments

 1. Зоряна's Gravatar Зоряна
  Червень 2, 2019    

  Христос воскрес!
  Пошук сказати чудотворна ікона сьогодні 2 червня до якої години буде в храмі ?

  • Лада's Gravatar Лада
   Червень 2, 2019    

   Воістину Воскрес! Ікона перебуватиме у нашому храмі до 3 червня до ранку.

 2. Ольга's Gravatar Ольга
  Травень 29, 2019    

  Христос Воскрес! Дякую за цікаву розповідь про історію виникнення вашої церкви!Обов’язково з сім’єю прийдемо до чудотворної Зарваницької ікони Матері Божої! Нехай щастить вам у всіх ваших починаннях та нехай Господь вас благословляє на добрі справи для його прослави во віки віків!

  • Лада's Gravatar Лада
   Травень 29, 2019    

   Щиро дякуємо! Запрошуємо до спільної молитви!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.