Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

10 правил, як бути добрим свідком на весіллі

d1854323594Парубоцька вечірка, перший тост… Будеш свідком на весіллі? Краще до цього добре приготуватися. Ознайомся з 10 важливими правилами, завдяки яким ти дізнаєшся, що на тебе чекає та як найкраще виконати це завдання. 

Величезна честь і водночас відповідальний обов’язок — бути свідком на весіллі. Так ти можеш засвідчити свою повагу не тільки молодятам, а й також усій родині. Найчастіше свідка вибирає наречений. Стає ним один із найближчих приятелів, хтось важливий у його житті. Якщо ти маєш супроводжувати когось під час однієї з найважливіших подій його життя — шлюбу, — то не легковаж своєї ролі та добре пізнай свої обов’язки. Допоможи своєму найкращому приятелеві щасливо пережити цей, нерідко сповнений стресу, момент у житті. Отже, до діла!

Перед шлюбом

Парубоцька вечірка — це початок твоїх обов’язків. Мусиш використати усі свої можливості.

1. Обери спочатку один головний мотив або тему вечірки, те, навколо чого ти зосередиш усю забаву. Існує безліч варіантів:

— ви можете піти на матч;
— поїхати на два дні в гори /на море /покататися в човні /порибалити;
— можете самі у щось зіграти (футбол /волейбол /лазерний пейнтбол /картинг);
— можете пограти в покер чи інші настільні ігри, організувати більярдний турнір;
— або просто ж випити пива і порозмовляти.
Увага! Відвідини нічного клубу задля «використання останніх хвилин свободи» — погана ідея. Пам’ятай, що то саме подружжя дасть твоєму приятелеві справжню свободу.

2. Передусім, розважатися мають всі. Тому банджі-джампінг або стрибок із парашутом молодий безперечно запам’ятає на все життя, але решта товариства будуть лише глядачами цього дійства. Ту саму картину отримаємо, якщо не всі люблять і вміють рибалити або грати у футбол. Спосіб проведення вечірки має бути несподіванкою для більшості запрошених, однак подбай про те, аби гості були до неї відповідно підготовлені (якщо ви плануєте, наприклад, пейнтбол або відпочинок над озером). Уникай небезпечних ідей: краще, аби молодий не підвернув ногу або ж не зламав руку. Позаяк приказка «загоїться, поки весілля скоїться» тут не спрацює.

3. «Розважальна програма» — це запорука гарного настрою; однак слід подумати й над меню свята, адже чоловіки люблять добр їх між собою. Подумай про якусь «промову» на честь молодого та про спосіб представлення присутніх. Парубоцька вечірка має бути «на рівні»! І ще: не пийте забагато, не бийте пляшок на вулиці тощо.

4. Пам’ятай: обговорити дату вечірки з нареченим слід заздалегідь.

Намагайся вислати запрошення (та знайти контактні дані) завчасно: найкраще за якихось три тижні перед вечіркою. У запрошенні поінформуй про можливі витрати та додай мапку («Google maps» допоможе!), яка не залишить сумнівів щодо місця зустрічі.

5. Подбай про відповідний костюм

Гарний вигляд — це основа. З іншого боку, ти не можеш «затьмарити» нареченого, тому варто спільно визначити шлюбний «дрес‑код». Ані білої, ані чорної краватки вбирати не слід (ні тобі, ні нареченому). Кепською ідеєю є також, коли свідок та наречений зав’язують однакові краватки чи «метелики». Замість модних останнім часом (однак позбавлених смаку) квіткових конструкцій, вкладених у передню кишеню піджака, подбай про те, аби у ваших петельках (маленькій дірочці на лівому лацкані) були натуральні квіти.

6. Молися за молодят.

Ти засвідчуєш те, що вони прагнуть одружитися. Що їхнє подружжя — це цілком серйозно. Молися за наречених — нехай і коротко, але щодня.

Безпосередньо перед урочистістю

7. Будь біля молодого під час приготування до свята.

Намагайся заспокоювати свого приятеля. Якщо час очікування затягуватиметься, у пригоді стане навіть якась комп’ютерна гра; спокійно почекай разом із ним. Уникай питань на зразок «агов, друже, ти напевно хочеш цього?» Замість цього, заохочуй, переконуй його в тому, що це найкращий момент у його житті.

8. Пам’ятай, аби взяти на шлюб усі необхідні речі.

Не забудь про обручки! Обов’язково слідкуй за всіма речами, які можуть бути потрібні (ручка, гігієнічні хустинки тощо). Не запізнюйтесь: приїдьте до храму не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку церемонії.

9. Під час вінчання.

Свідок найчастіше заходить безпосередньо за священиком або сидить попереду, очікуючи на момент появи молодят (ви маєте це вирішити уже перед урочистістю, найкраще зі священиком, який від імені Церкви підтвердить укладений подружній зв’язок). Свідки підписують необхідні документи у парафіяльній канцелярії. Наприкінці скеруй молодят і свою партнерку туди, де родина вітатиме нову пару.

Під час весілля

Ось і починається найбільша забава — не обов’язки, а саме задоволення!

Будь біля молодят: танцюй та спілкуйся з нареченою; підтримай нареченого, аби він не почувався пригнічено через стрес, нерідко пов’язаним із весіллям.

10. Пам’ятай про тост за молодят. Було б чудово навіть виголосити коротеньку промову. Однак якщо ти не почуваєшся «душею товариства», подбай принаймні про те, аби молодята чудово провели час.

Бажаємо успіхів!Джерело: CREDO

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.