2 вересня парафіяльний хор «Дзвони» звершив прощу до с. Крехів

Розпочалась подорож зі спільної молитви – Божественної Літургії, опісля якої хористи разом із духівником прощі о.Юрієм Сенчуком вирушили у дорогу.

Прибувши до Крехова, хористи відвідали монастирський храм, в якому спільно помолились біля чудотворної ікони св. Миколая та Верхратської ікони Богородиці. Опісля, вирушили до джерела, де відслужили Молебень до Богородиці та вмились цілющою джерельною водою.

Завершився день спільною трапезою та співами духовних й народних пісень.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації храму, що посприяли нам у такому гарному, милому й молитовному дні! Дякуємо усім, хто долучився, аби цей день хор справді міг провести як спільнота!

автор: Наталя Капітан