25 порад чоловікам-католикам

слово любові З нагоди Синоду Єпископів на тему сім’ї, який зараз відбувається у Римі, американський блогер Сем Гузман, який є чоловіком і батьком, опублікував статтю на тему шлюбу.

«Під час вінчання наречений-католик зобов’язується протягом усього життя піклуватися про свою дружину. На тлі великої кількості розлучень, католицькій парі слід бути прикладом життєрадісності, вірності й любові », — так починає свою статтю Сем Гузман, який працює в організації захисту життя Pro-Life Wisconsin.

Гузман дає 25 порад чоловікам-католикам щодо того, як вони можуть проявляти любов до своїх дружин. Звичайно, секрет щасливого шлюбу полягає не тільки в цьому, але дуже важливо підтримувати такі ж відносини, якими вони були й до одруження.

«Раніше головним завданням чоловіка було завоювати серце жінки. У наші часи чоловіки забувають про це відразу ж після весілля. Кожен чоловік повинен протягом усього життя цікавитися дружиною, знати її бажання і надії, страхи й тривоги. Шлюб — це таїнство, в якому можна духовно збагатити не тільки себе, але і свою половинку. Після того, як людина приймає це Таїнство, її огортає благодать, яка в більшій чи меншій мірі впливає і на її подруга», — розповідає Гузман.

Отже, 25 порад чоловікам від Сема Гузмана:

1. Уважно слухай, про що говорить твоя дружина.

2. Будь із нею ніжним.

3. Дивуй її, даруючи, наприклад, квіти.

4. Запроси її повечеряти (без дітей).

5. Подаруй їй книгу, яку вона хоче прочитати.

6. Пиши смс-повідомлення, у яких ти нагадуєш їй, що любиш її.

7. Мий посуд.

8. Виконай якийсь пункт із її списку справ.

9. Коли у вас народяться діти, міняй підгузки.

10. Залишися з дітьми, щоб дати їй можливість зустрітися з подругами.

11. Притримуй для неї двері.

12. Молись разом із нею і за неї.

13. Попроси вибачення, якщо ти вчинив їй прикрість.

14. Прощай їй промахи й не ображайся на неї.

15. Питай у неї поради.

16. Дізнайся, що її дратує і уникай цього.

17. Ходи з нею за покупками

18. Пости разом з нею.

19. Стався з розумінням до її страхів та втішай навіть тоді, коли не розумієш її.

20. Говори з нею про життя.

21. Роби їй компліменти.

22. Не соромся цілувати її на людях і при дітях.

23. Тримай її за руку.

24. Відмовся від своїх бажань заради того, що хоче вона.

25. Не критикуй і не скаржся на неї, поважай її.