5 фактів про Всесвітній день молоді у Кракові

ВДМ26-31 липня 2016 року молодь всього світу зустрінеться з Папою Франциском у Польщі. Чим ця подія ще буде особливою?

1. Всесвітній день молоді в Кракові буде першим від часу канонізації св. Йоана Павла ІІ, котрий був ініціатором цієї міжнародної зустріч.

2. Місцем проведення Всесвітнього дня молоді 2016 буде рідна дієцезія святого Папи, в якій він вперше душпастирював після того, як став священиком – Краківська архидієцезія.

Фаустина_Папа_ВДМ

3. Під час ВсесвітньогоДня Молоді учасники зможуть відвідати мощі двох покровителів Всесвітніх днів Молоді: св. Фаустини та св. Йоана Павла ІІ.

4. ВДМ Краків 2016 буде першим таким заходом у Європі для Папи Франциска за час його понтифікату (попередній Весвітній день молоді, коли Хорхе Маріо Берґольйо вже став Папою Римським, відбувся в 2013 році в Південній Америці, у Бразильському місті Ріо-де-Жанейро).

5. Вперше в житті Папа Франциск відвідає Польщу саме під час Весвітнього Дня Молоді.

Краків_ВДМ

За матеріалами: ДивенСвіт