Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Божі сліди

сліди

«Якщо Бог з тобою, то яка різниця, хто проти тебе?» 

Життя інколи підкидає сюжети — коли повертаєшся до процитованої вище думки, аби відновити душевну рівновагу. Коли перечіпаєшся об чужу злостивість, підлість або дурість — абсолютно невмотивовану і винятково смішну. Коли хтось, замість шукати причини власних негараздів і невдач у собі, — перекладає їх на іншого. Бо так простіше, вочевидь.

Але в такі моменти головне — вчасно сказати собі: «А яка різниця? Що це змінює в твоєму житті? Це матиме якесь значення для тебе за день, два, за рік? Ото ж бо…»

І Бог усміхається — у відповідь на твої думки. Тому що Він завжди бачить тебе. Навіть коли ти про це забуваєш.

… Переглядала фотографії, які робила місяць тому на березі моря. І побачила на небі Його сліди. Побачила — тільки зараз… Бог, напевне, взув нові черевики для ранкової прогулянки, хотів привітно помахати нам рукою згори, а ми — не завважили…

Та я знаю, Він не образився. Він просто сказав: «Не переймайся… То все дрібниці. Коли Я з тобою, то все інше… яка різниця?»Джерело: CREDO

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.