Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Через Європу до Меджугор`я

Паломництво святинями Польщі, Австрії, Боснії і Герцеговини, Хорватії та Угорщини.

(+відпочинок морі та на водоспаді)

17-23липня 2023

Пожертва 340 євро. 

Лагевніки – Краків – Відень – Меджугор`є – Кравіца – Древнік – Будапешт – Марія Повч

1 день 17.07

Збір групи о 06.15. 06.45 Виїзд зі Львова від парафії СвМч.Віри, Надії, Любові та їх матері  Софії.

Переїзд до Лагевнік.

В Лагевніках ми відвідаємо Санктуарій Божого Милосердя, монастир Сестер Милосердя Божої Матері та СанктуарійСвятого Івана-Павла ІІ . Сьогодні  Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв у Польщі.   У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей свФаустини Ковальської.  Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.  

Переїзд до Кракова.  Оглядова екскурсія в Кракові. Вільний час.

  Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова екскурсія по Кракову. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи барокко, викликає подив і притягує мільйони туристів.  Вавель, відвідування Вавельського Кафедрального Собору , в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Площа Ринок, Маріацький костел суровий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедевр готичної скульптури. 

Переїзд до Чехії у транзитний готель. Поселення у готель.  Ночівля.

день 18.07

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Австрії. Екскурсія у Відні. Божественна Літургія.

    Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.

Вільний час. Переїзд до Хорватії . Поселення у готель.  Ночівля.

день 19.07

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Боснії і Герцеговини. Приїзд до Меджугор`є. 

Меджугор’є називають «Школою Марії». Місце поглибленої молитви, внутрішнього миру, слухання Бога та себе в тиші – серед гірської краси Боснії та Герцеговини.Всі події розпочались 21 червня 1981р., коли в Подбрдо, що є частиною села Біяковичі, згідно з свідоцтвами шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, зі слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.  

Вечірня молитовна програма в Меджугор’є. Вечеря. Ночівля.

4 день 20.07

Божественна Літургія. Сніданок. Молитва Вервиці на горі  ПодбрдоЩоденно на цій горі вдень і вночі можна побачити групи паломників з різних країн, які піднімаються на гору, молячись вервицю. 8 вересня 2001 року на вершині гори була встановлена і посвячена фігурка Богородиці, присвячена Цариці Миру. 

Переїзд на відпочинок на море в Хорватію.

Вільний час. Вечеря. Ночівля.

5 день 21.07

Хресна Дорога на горі Кріжевац.  Божественна Літургія. Сніданок. 

        Крижевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор’я.    

  Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди). Водоспад Кравіца витікає він з  річки Требіжат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника, тому вхід сюди – платний (7 євро з особи). Повернення до Меджугор`я. У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів. 

Повернення до готелю. Вечеря.  Ночівля.

6 день 22.07

Сніданок. Вислення з готелю. Переїзд до Угорщини. Приїзд до Будапешту. 

       Будапе́шт  — місто на Дунаї, столиця Угорщини. 1873 року міста Пешт, яке лежало на східному боці річки Дунай, Буда і Обуда  було об’єднано в одне місто під назвою Будапешт.

  Будапешт одне з найбільших і найкрасивіших міст Європи, розташоване в північній частині країни на берегах Дунаю. Відомий своєю чудовою архітектурою, в якій виділяється чудова готична будівля угорського Парламенту, безліччю цікавих пам’яток і пам’ятників архітектури, широкими й красивими проспектами з магазинами та ресторанами, особливою атмосферою романтики й свободи. Будапешт лежить по обидва боки повноводного Дунаю, переплетений  мостами, найкращий з яких ланцюговий міст Сеченьї

Екскурсія корабликом по Дунаю. Переїзд у готель. Ночівля

7 день 23.07

Сніданок, виселення з готелю. Переїзд до Львова.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування з покриттям COVID-19;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6 сніданків;

– 3 вечері.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– особисті витрати;

– Екскурсія на водоспади Кравіца-10 євро

– Екскурсія на кораблику по Дунаю в Будапешті -15-20 євро

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.