Дев’ятниця до Христа Милосердного.

divine-mercy-spotles1111Святійший Отець Франциск проголосив цей рік Роком Божого Милосердя.
29 лютого (понеділок), після Святої Літургії яка служиться о 18:00, ми розпочинаємо особливу Дев’ятницю до Христа Милосердного, щоб Господь у цей рік Свого милосердя огорнув милістю всіх нас. Приймаємо імена на молитву і ласкаво запрошуємо до активної молитовної участі, щоб кожен з нас випросив у Бога через Його милосердя того, чого найбільше потребує! У даній Девятниці  молитимемось щодня Молебень до Христа Милосердного і Вервицю до Божого Милосердя.