У суботу, 29 квітня, діти катехитичної школи святої Софії здавали іспит перед Першою Сповіддю та Урочистим Святим Причастям.
Висловлюємо слова вдячності отцю Роману Янчуку та пані Соломії Нарольській за катехизацію 104 дітей, впродовж даного навчального року!
Т
Залишити відповідь