Діти нашої катехитичної школи змагались у знанні з катехизму

IMG_20151226_112017Підсумковий урок І – го семестру 2015-2016 навчальних років в катехитичній школі св.. Софії, що діє при нашій парафії пройшов у формі конкурсу на краще знання катехизму між учнями. Участь в змаганні взяли 3 команди третіх класів СЗШ № 97 та інших шкіл по 8 учасників у кожній. Конкурс відбувся у формі всім відомої інтелектуальної гри «Брейн-ринг». За сумлінним дотриманням правил та підрахунком балів уважно стежили судді: о. Роман Соколенко, о. – диякон Роман Янчук, катехит Віра Олексишин та секретар Ірина Нікітіна.

Усі учасники змагань показали високі результати у знанні заповідей Божих, Святих Тайн, молитов та Святого Письма. В запеклій боротьбі перемогу одержала команда 3-В класу «Божі діти».

Насамкінець, усі діти отримали призи за участь у конкурсі, а переможці солодкі гостинці.

На завершення дякуємо дітям, а також батькам за сумлінну підготовку у вивченні катехизму і закликаємо дітей, в наступному семестрі до наполегливої праці в приготуванні до урочистого Святого Причастя та Першої Сповіді.

IMG_20151226_112030

IMG_20151226_111952