1 червня, у день захисту дітей, відбулася дитяча Архиєпархіальна проща у Страдч, яку очолив Владика Володимир.
Діти нашої катехитичної школи також взяли участь у даній прощі.
У Страдчі відбулася піша хода до храму Успення Пресвятої Богородиці, Молебень до Христа Чоловіколюбця, чин благословення дітей та молитва за Україну. Після молитовної частини діти мали змогу розважитися граючи ігри та банси.
Щиро дякуємо організаторам прощі!
Залишити відповідь