Дитячий християнський табір «Таємниця милосердя».

У цих днях (20-25 червня), у Брюховичах, відбувається дитячий християнський відпочинковий табір «Таємниця милосердя». Учасниками табору є діти віком від 7 до 12 років. Впродовж дня вони мають багато цікавих занять: змагаються командами, грають у різноманітні ігри, співають пісні, проходять майстерки, слухають цікаві історії та науки. Звичайно ж і молитва стала невід’ємною частиною дня, діти моляться щоденні молитви, Божественну Літургію та вервицю. Цьогоріч у таборі разом з дітками перебувають п’ятеро веселих аніматорів та духівники – отець Андрій Корчагін та отець Роман Янчук. Табір триватиме до суботи, надіємось він запам’ятається кожному учаснику. Насамкінець, висловлюємо щиру подяку організатору Галині Галайко, духівникам, аніматорам, працівникам даної семінарії, батькам та всім хто долучився до проведення та організації табору.