Ми стежинами духовності підемо
Та християнські чесноти зберемо
У серденька наші покладемо
Й на все життя їх збережемо!
7 квітня в ДНЗ № 14 «Калинка», що знаходиться по вул. Щурата 2, відбулося святкове дійство під гаслом: «До Бога стежини малої дитини».
Завдяки спільним зусиллям та старанням педагогічного колективу садка, батьків та катехитки п. Віри присутні вкотре відчули присутність Бога: хто – через щем у серці, коли Юля Магора співала молитву; хто – через втіху, коли маленькі ангелята групи «Казка» танцювали небесний танок. Непрохану сльозу змахнули глядачі, коли дівчинка розповіла, чому приносить в садок дві хустинки – одну для себе, іншою дитина витирає очі своїм друзям, коли ті плачуть.
Діти групи «Ягідка» розповіли про зичливість, старанність, лагідність – ті чесноти, які катехит п. Віра вкладала в маленькі дитячі душі на протязі навчального року.
Присутні на святі діти з середніх та старших груп активно підтримувати своїх друзів: співали, давали правильні відповіді на питання ведучої.
А старання завжди винагороджуються: медальки, наліпки, солодощі стали цікавим сюрпризом для дітей. І ніжні пахощі миру наповнили святкову залу.
Тож учімося і молімося,
А Бог допоможе нам!!!
Залишити відповідь