“Хочу, щоб ви знали, що кожному чоловікові голова є Христос, а голова жінці – чоловік, а голова Христові – БОГ”(1 Кор. 11:3)

13 грудня на нашій парафії відбулася зустріч подружніх пар, які проходять курс “Божий задум для вашого шлюбу”. Де було розглянуто ІІІ-тю тему – “Роль чоловіка у шлюбі”.

Зустріч розпочалася з молитви, опісля якої виступили Богдан та Катерина Драбич. Лектори розповіли які ж хибні та правильні переконаня бувають у чоловіків, які моделі сучасної сім’ї є на теперішній час і якими повинні бути вони за Божим задумом. Також було розглянуто хибну поведінку чоловіків. А на завершення даної зустрічі пані Катерина закликала всіх жінок допомагати своїм чоловікам бути лідерами.
Традиційно після завершення лекційної частини всі присутні розділились на дві групи, де обговорили 4 питання:
Що означає бути лідером?
Яким є чоловік – лідер в біблійному розумінні?
Хто в сім’ї ваших батьків був головою?
Хто є лідером у вашій сім’ї?
Наступна зустріч відбудеться 27 грудня о 14:30 у приміщенні катехитичної школи св.Софії.
Радо запрошуємо всіх!

автор: Пижів Олег