Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Християнофобія

Християнство, колишній оплот західної цивілізації, відступає на Заході по всіх фронтах, пише на сторінках The Washington Times Джефрі Т.Кюнер, президент Edmund Burke Institute (Вашингтон). Він посилається на скандал довкола сексуальних злочинів в Католицькій Церкві і ліберальні віяння в англіканській. У Європі запанувала секулярна неопоганська культура, хвиля секуляризму захлеснула і Америку. Порнографія, аборти, гомосексуалізм і інше – отруєні плоди філософії “Плейбою”, вважає автор.

Сьогодні війна лібералів з християнством межує з помірним тоталітаризмом, стверджує Кюнер. Так, мерія міста Дейвенпорт в штаті Айова виключила з календаря Велику П’ятницю, пославшись на те, що її святкування несумісне з відокремленням Церкви від держави. Постанова була скасована, але суперечка свідчить: “ліві твердо мають намір викоренити в нашому суспільстві християнські свята і символіку. Ліберали мають намір знищити традиційні цінності і загнати християн в підпілля”, пише автор.

Тим часом дейвенпортці ніколи б не зважилися виключити з календаря Рамадан, вважає автор. “Інстинкт самозбереження – а також боягузтво – не рекомендують їм атакувати деякі релігії”. Християни, навпаки, за його словами, є легкою здобиччю: вони не вірять в необхідність джихаду або терористів-смертників. Ліберали усвідомлюють, що християнство – непідроблена релігія миролюбності, а тому не бояться систематично його очорняти.

Тим часом отці-засновники США підкреслювали, що конституційна республіка опирається на ревно-релігійне суспільство. “Наші основні свободи виходять від Всемогутнього Господа, а не від держави. Саме тому права людини на життя, свободу і власність – головна оборона від державної влади: те, що дане Богом, не може відняти ні людина, ні режим. Як тільки Америка втратить християнську ідентичність, вона неминуче втратить свої свободи”, – пише автор, стверджуючи, що ліві прогресисти мають намір знищити основоположні інститути Америки – конституцію, капіталізм, суверенітет і сім’ю. “Саме тому вони оголосили війну християнству”, – завершує Джефрі Т.Кюнер, закликаючи християн скинути з себе апатію і дати безкомпромісну відсіч тим, хто принижує християнську спадщину.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.