Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Кому ми довіряємо своє життя і життя своїх дітей – Богу чи сатані?!

Що ми святкуємо? Чи задумувалися ми над тим? Що значить слово “свято”?

В християнській традиції місяць листопад є часом молитви за померлих. Цю прекрасну традицію Церкви починає затьмарювати «свято» духів, яке називається Хелловін. Кафе, бари, магазини та нічні клуби заманюють відвідувачів цікавими розважальними програмами, веселими іграми та обіцянками «безмежних веселощів». Дійшло до того, що такого роду забави почали організовуватись в школах. Батьки переодягаютьсвоїх дітей в різні костюми магів, вампірів, зомбі, мерців ітд. Діти ходять вночі по домівках з вирізьбленим гарбузом та просять цукерки. Все це пояснюється тим, що це весела і цікава забава для дітей і молоді.
Однак ця «забава» має своє глибоке коріння в культі сатани і злих духів, пов’язаних з магією та окультизмом. Саме тому Хелловін – це ніяка не забава, і нічого спільного з християнством не може мати.

Свято – це прислівник від слова “святий”. Якщо ми це розуміємо, то тоді святкуємо те, що для нас є святим, дати, пов`язані з подіями святих, події та вчинки, котрі заслуговують святості і т.д. А якщо не розбираємося в цьому, то –святкуємо Хелловін.

Що це за “свято”? Що вньому, або кого можна назвати святим? Кожне свято має бути зконцентрованим на когось або на щось. Люди, під час святкування величають, стараються брати та наслідувати приклад, висловлюють вдячність особі або події, на честь якої відбувається дане свято. 

А що тут?
Вулицями, з торбами в руках, ніби жебраки, проходять розмальовані і переодягнені в різну гидоту діти, в супроводі своїх, до невпізнання спотворених батьків. Своїми костюмами та гримами, вони свідкують і демонструють хто для них святий і що святе. В тих колонах крокують і смерть з косою в руках, і дідько з рогами і хвостом і багато іншого, що для нормальної людини являється мерзотою. Люди топчуться по усьому святому, забуваючи, що людина створена Богом за Його подобою і за Його образом. Для них починає приїдатися те, що є дійсно святим. Вони хочуть щось нового, того, що їм шепче навухо той, в кого вони переодягаються. За який подвиг ми повинні висовувати сатану в лігу святих? За те що він об`явив війну усьому святому? За те що приніс на Землю ворожнечу, горе та смерть?

Тому, перше ніж святкувати, згадаймо хто наш Творець і на кого ми хочемо бути схожими. Чи хотіли б ми бачити наших дітей або батьків не такими, як створив їх Бог, а такими, у кого вони переодягнені на Хелловін?

За деякий час християни святкуватимуть День Подяки. До Божого престолу понесуться подяки за усі Його дари минулого року а також прохання Його милості, охорони і щедрот на наступний рік. І як воно буде виглядати – сьогодні величаємо і прославляємо усі сили злоби духів піднебесних, а завтра предстанемо перед лице Господнє? Бог таким діям противиться.
Ми мусимо чітко визначитися, якщо ми християни і визнаємо що наш Творець є Бог, то вклоняймося і служімо лише Йому. Другого варіанта немає. Хіба хтось називає себе дитиною дідька, ну то нехай уже облачається в його образ, бере торбу і йде святкувати Хелловін, пам`ятаючи, що щастя буде мати лише стільки, скільки назбирає в ту торбу, і не більше. Бо своїми діями така людина перекриває усі доступи Божого благословення до себе, до своїх дітей і до всієї родини. Не прийде Боже благословення в ту домівку, де на подвір`ї виставлена варта з усіх образів сатанинського війська. В очах Господніх – це мерзота.

Ось, що про це говорив папа Бенедикт XVI: «Це свято є антихристиянським і вкрай небезпечним. Воно пропагує культуру смерті та провадить молоде покоління до езотеричної магії, атакує святі і духовні цінності через диявольське втаємничення за допомогою окультизму.»
Папа Франциск вважає, що належить боротися з таким злом, яким є Хелловін. Святіший Отець є занепокоєний кількістю одержимих дітей, котрі брали участь в Хелловіні.
Білоруський священик – егзорцист стверджує, що Хелловін – це свято нечистої сили, створений всупереч вірі в Бога, через нього біси показують своє володарювання, і християнин не може в ньому брати участь. За його словами, тяжкі наслідки таких «розваг» – відкриття свого життя для демонів.
З огляду на це, ми, будучи віруючими людьми, батьками, запитаймо себе: Кому ми довіряємо своє життя і життя своїх дітей – Богу чи сатані?!!!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.