Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Любіть свою дружину так, як її любить Ісус. 10 видів великої любові для кожного чоловіка

Один священик прочитав слова: «Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву» (Ефесян 5:25). А потім він поставив нам очевидне запитання (запитання, яке ми, чоловіки, так часто навіть не задуємо в повсякденні сімейного життя): як Ісус любить церкву?

Десять видів любові, притаманних Христу

1. Любов непохитна

Ісус ніколи не покине Свою наречену. Він каже їй: «Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Матея 28:20). Його любов базується не на діяльності Церкви, а на його заповітній любові до неї. Проносячи шлюбні заповіти через всі труднощі і зміни, які трапляються за роки сімейного життя, ми відображаємо властиву Йому непохитну, сповнену захоплення любов. Тож нехай наші дружини пізнають відраду любові, яка говорить: «не залишу тебе й не покину тебе» (Євреїв 13: 5).

2. Любов, наповнена надією

Дивлячись на вашу наречену, Ісус бачить її, наповнену благословенням. Ця надія корениться в силі і обітуваннях Євангелія. Павло пише віруючим: «Але ви обмились, але ви освятились, але ви оправдались іменем Господа Ісуса Христа та Духом нашого Бога» (1 Корінтян 6:11). По суті, Він бачить її не просто вже прославлену (Римлян 8:30). Як часто може ваша дружина сказати, що ваша любов до неї «на все сподівається» (1 Корінтян 13: 7)? Пам’ятаючи про вічність, ви зможете бути терплячим зі своєю дружиною, як і Ісус терплячий з нею — і з вами.

3. Любов, яка шукає близькості

Ісус ніколи не перестає шукати сердечної близькості з вашою дружиною, не в сенсі романтичному, але в сенсі сталості. Він бажає не просто її відданості, а й сердечної прихильності (Псалми 36: 4). Він — невтомний Пастир, який залишає дев’яносто дев’ять, щоб знайти одну (Луки 15: 4-7). І так само Бог прославляється, коли чоловік невпинно шукає глибші стосунки зі своєю дружиною. Чоловік, якого любов’ю підкорив Ісус, відчуває романтичні почуття до своєї дружини.

4. Любов, яка прощає

Ісус є милостивим до вашої дружини навіть тоді, коли вона цього не заслуговує. Ви можете в цьому уподібнитися до Христа і щодня прощати вашій дружині, пам’ятаючи, що й ви потребуєте прощення. Всепрощаюча любов Ісуса є прикладом, якого повинен дотримуватися кожен чоловік. Хто з вас, в разі необхідності, першим робить крок до примирення: ви чи ваша дружина?

5. Любов, наповнена радістю

Ісус радіє, коли приносить нам радість (Євреїв 12: 2). І дружини, яких люблять настільки сильно, які знають, що їх чоловікам подобається любити їх, найчастіше є ще більшим благословенням для інших людей. Любіть вашу дружину радісно, щоб інші розуміли силу вашої любові.

6. Любов, яка служить

Ісус служив їй в житті і в смерті. Ніщо з того, що Бог може наказати вам зробити для вашої дружини не буде надмірним! Багато чоловіків вважають себе царями, яким повинні служити. Однак ми з вами покликані Богом до того, щоб в наших будинках бути першими зі слуг.

7. Любов, яка освячує

Ісус виявляє Свою любов до вашої дружини, допомагаючи їй зростати у святості і заступаючись за неї перед Отцем (1 Йоана 2: 1). Чи заохочуєте ви свою дружину ходити на Літургію, а вивчати Біблію, навіть якщо в такому випадку вам доведеться залишитися на цілий вечір одному з дітьми? Ви регулярно молитеся до Отця за свою дружину? Прикладіть максимум зусиль, щоб допомогти своїй дружині досягти духовного зростання.

8. Любов, яка спрямовує

Ісус веде нас до того, що є для нас благом. Ісус веде вашу дружину до різних благ (Псалом 22: 2). Ми не зможемо скеровувати дружину в її духовному житті, якщо самі не будемо жити Богом за допомогою Слова і молитви. Один із варіантів того, як ви можете належним чином спрямовувати її, полягає в тому, щоб дізнаватися її думку, а потім приймати важливі рішення (а також і їх наслідки). Протилежністю такого підходу буде перекладання на неї відповідальності за прийняття рішень і за їх наслідки.

9. Любов, яка забезпечує

Ісус забезпечує вашу дружину всім необхідним. Чи помічаєте ви потреби своєї дружини (причому навіть ті, що виходять за рамки тілесних потреб) і робите щось для їх задоволення? Христос піклується про неї, забезпечуючи сприятливе середовище для росту і процвітання. Апостол Павло пояснює, що «так і чоловіки повинні любити своїх дружин, як свої тіла» (Ефесян 5:28).

10. Любов, яка знає

Ісус знає вашу дружину краще, ніж вона знає сама себе. Його любов до неї наділена знанням про неї. Він знає її сильні й слабкі сторони і діє в її інтересах (Ефесян 5: 29-30). І, хоча нам ніколи не вдасться пізнати своїх дружин так, як їх знає Бог, Він все ж хоче, щоб ми пізнали їх настільки глибоко, наскільки це можливо.

Джерело: Дивенсвіт

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.