На нашій парафії урочисто освятили мікроавтобус для потреб українських воїнів

24 серпня 2015 р. у день Незалежності України, після урочистої Божественної Літургії за Україну священики храму св. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії освятили мікроавтобус для потреб воїнів української армії, придбаний за кошти жертводавців різних парафій.

Через деякий час, це авто вирушить в зону бойових дій де служитиме нашим бійцям, як швидка медична допомога. На урочистому освяченні цього транспортного засобу були присутні волонтери, а також численна громада парафії. У своєму слові о. Андрій Корчагін, настоятель парафії подякував волонтерам та всім жертводавцям за підтримку української арміїї та висловив щире запевнення в молитвах. Насамкінець, усі присутні урочисто виконали Державний гімн перед Національним прапором України, що майорить перед входом до нашого храму.

автор: о.Роман Соколенко

фото: Олег Пижів