На другий день Зелених свят – празник Святого Духа наша парафіяльна спільнота вже традиційно вирушила на площу перед СШ № 97 до монументу борцям за волю України, щоб спільною молитвою вшанувати їхню памʼять.
Доброю традицією стало в цей день єднання спільною молитвою разом із парафіянами храму Св. Первомученика Степана УАПЦ. Спочатку священослужителі спільно з громадами помолились панахиду за упокій жертв режимів ХХ ст. та полеглих Героїв сучасної війни. Далі відбулося віче на якому мали можливість виступити всі охочі. Завершилася памʼятна хода виконанням повстанських пісень у супроводі гітари дяком нашої парафії Богданом Мацехом.
автор: о.Роман Соколенко
фото: Олег Пижів
Залишити відповідь