Паломництво до Меджугор’є

Парафіяни церкви св. Віри, Надіі, Любові та іх матері Софіі разом з отцем Андрієм Корчагіним здійснили паломництво до св. місця Меджугор’є. Ці дні, у молитвах,  Божественних Літургіях, пройшли надзвичайно швидко.

Молебень до Богородиці у базиліці Маріі Повч, молитва на вервиці на горі Подбро, Хресна Дорога на горі Кріжевац у Меджугор’є, св.Літургія у Макарському Люрді, молитва в Егерській базиліці та костелі св.Антонія Падевського збагатили нас, прочан, духовно, очистили наші душі.

Проща у Меджугор’є – це, свого роду, символ нашого земного життя, віддзеркалення і споглядання його, шукання прощення гріхів, йдучи з молитвою до святих місць,як паломництво до неба, до зустрічі з Богом. Кожне паломництво, без сумніву, сприяє духовному зростанню, преображенню людини в спасіння через єдність з Ісусом Христом в огорожі святоі Церкви.

Дякуємо Богові за дану прощу!