Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Папа закликав не чинити спротив Божому милосердю

Папа Франциск. Ранішня МесаНа прикладі святого пророка Йони Папа Франциск закликав остерігатися затверділого серця, яке не дозволяє увійти Божому милосердю. Коментуючи у вівторок, 6 жовтня 2015 р., під час ранкової Святої Меси в «Домі святої Марти» читання зі Старого Завіту, він закликав не чинити спротиву Господньому милосердю, протиставляючи йому свої переконання чи переліки заповідей. 

У Старому Завіті читаємо розповідь про Йону, якого Господь послав проповідувати у грішному місті Ніневії, призначеному на загибель. Пророк спочатку відмовився і намагався втекти від цього завдання, але згодом послухав Божого наказу, внаслідок чого місто принесло плоди покаяння та було врятоване. Це, у свою чергу, обурило пророка, який почав дорікати Господеві.

Папа зауважив, що цю історію можна поділити на три розділи: першим є «спротив місії», другим – «слухняність, яка чинить чуда», третім – «спротив Божому милосердю». «О Господи! Хіба ж не це я говорив, бувши ще у моїй країні? Тому ж я й утік був на початку; знав бо, що ти – Бог милостивий і милосердний», – каже пророк, вболіваючи над тим, що він добре виконав свою роботу, а Бог простив. Для нього, за словами Святішого Отця, важливішими були його проповідь та його бачення, через що його серце «закрилося на Боже милосердя».

«Цю драму, – сказав Наступник святого Петра, – також переживав Ісус, спілкуючись із законовчителями, які не розуміли, чому Він не дозволив каменувати жінку-перелюбницю, чому сідав за стіл з митарями та грішниками. Вони не розуміли милосердя».

Підкресливши, що «там де Господь – там милосердя», зважаючи на наближення Року Милосердя, Папа Франциск заохотив молитися за те, «щоб Господь Бог допоміг нам зрозуміти, яким є Його серце, що означає милосердя, що означають Його слова: Я милосердя прагну, а не жертви».

Джерело: CREDO

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.