Наша молодіжна спільнота «Діти Світла» перед початком Різдвяного посту святкувала запусти.

DSC_0258Вечір розпочався з молитви та науки отця Романа Янчука – духівника спільноти, який наголосив на особливостях періоду посту. Після молитовної частини у храмі, спільнота та усі гості продовжили вечір у катехитичній школі св. Софії з танцями, забавами та конкурсами.

Дякуємо усім організаторам, отцю Роману Янчуку, дівчатам нашої спільноти за святковий стіл та усім хто провів цей вечір разом з нами, адже без вас свято б не відбулося!