Практичний курс для сімей: “Божий задум для Вашого шлюбу”

фото посібника БЗдВШКурс «Божий задум для вашого шлюбу», спираючись на істини Святого Письма, допомагає християнським сім’ям у всьому світі. Курс розглядає 12 тем, з різних аспектів сімейного життя, поєднуючи Божий погляд, зафіксований у Біблії, з практичним досвідом його застосування в реальних сім’ях.
Бог хоче бачити кожне подружжя люблячим і щасливим. А християнське подружжя, що будує свій шлюб на твердій скелі Божого слова і молитві, отримує особливі благословення. В суспільстві широко розповсюджені стереотипи про те, що любов з часом минає, а чоловік і дружина втомлюються один від одного. На жаль, багато сімей живуть в полоні таких переконань, в результаті чого близько 50% шлюбів закінчуються розлученням.
Але Господній задум для шлюбу зовсім інший – він з’єднує чоловіка і дружину для того, щоб усе своє життя вони перебували у зростаючій любові один до одного і до Нього. Це можливе тільки якщо чоловік і дружина знають, чого хоче від їхнього шлюбу Бог і докладають зусилля, щоб дотримуватися цього. І неважливо скільки часу ви одружені: 1 місяць чи 20 років, є між вами конфлікти чи ви вважаєте ваш шлюб «ідеальним» – ви зможете почерпнути багато нової та корисної інформації та змінити свій шлюб на краще.

Перелік тем курсу

1. Полишити батьків
«Так то полишає чоловік свого батька й матір…» (Буття 2:24)

2. Приліпитися до свого подруга