Розділіть добу на частини і безперервно моліться за військо

Таке прохання Патріарх озвучив 30 січня у Львові, у соборі св. Юра, під час вшанування Нерукотворного образа Христа.

Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) закликав вірян до безперервної молитви за українське військо, за призовників, їхніх батьків та мешканців сходу, які гинуть від холоду та голоду.

«Я прошу вас, кожного з вас, кожного молільника, який прибув, аби поклонитися тій реліквії, будьте отакими ангелами-охоронцями, які день і в ніч моляться за наше військо, за хлопців, яких кличуть поповнити лави українського війська. За їхніх матерів, за тих, хто постраждав, залишився без дому. Молімося за поранених, за тих, хто потрапив у полон, хто по тій лінії фронту вмирає з голоду і холоду. Бо їм не дано сьогодні тієї ласки, яку ми маємо сьогодні у тому святому храмі», – сказав він.

«Я хочу закликати усю нашу Церкву до неустанної молитви за Україну», – попросив Патріарх.

Глава УГКЦ повідомив, що з проханням про посилену молитву до нього та владик Синоду зверталися наші бійці. Відтак він нагадав людям про заклик Церкви щоденно молитися за державу.

«Сьогодні до нашого Синоду звернулися воїни, які просили посилити молитви. Отож, я прошу, перш за все пам’ятайте про 9-ту годину кожного вечора. Пам’ятайте про заклик, про молитву і піст по наших єпархіях і екзархатах. Розділіть добу, яка має 24 години, на частини і молімося безперервно», – наголосив Патріарх Святослав (Шевчук).

Джерело: risu.org.ua