Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Школа народжувати

ШКОЛА-НАРОДЖУВАТИ

Найближчий цикл занять у нашій Школі відбудеться з 23 листопада до 21 грудня 2017 року. Зустрічі проводитимуться щовівторка та щочетверга з 19.00 до 21.00. Ласкаво запрошуємо!

Програма курсу складається із 8 основних занять:

1.Цінність людського життя. Фізіологічні та психологічні особливості І, ІІ, ІІІ триместрів вагітності. Передвісники пологів. Фізіологія пологів.

2. Організаційні моменти перебування жінки у пологовому будинку. Речі, які необхідно брати із собою у пологовий будинок.

3. Потреби та права жінки в пологах на основі аналізу нормативних документів МОЗ про ведення нормальних фізіологічних пологів.

4. Поведінка породіллі (партнерів) в пологах. Відпрацювання дихальних та релаксаційних технік та позицій, які застосовуються під час пологів. Післяпологовий період.

5. Фізіологія грудного вигодовування. Особливості догляду за молочними залозами під час вагітності та ГВ.

6..Практичне відпрацювання прикладання дитини до грудей у різноманітних позиціях. Харчування жінки під час вагітності та грудного вигодовування. Сумісність лікарських засобів із грудним вигодовуванням. Зціджування та зберігання грудного молока.

7. Труднощі, які можуть виникнути у жінки під час грудного вигодовування та шляхи їх подолання.

8. Основи догляду за новонародженою дитиною. Фізіологія немовлят. Відпрацювання практичних навиків догляду за дитиною.

Також програмою передбачено окремим заняттям, зустріч із священиком на тему: «Свята Тайна Хрещення у житті християнської сім’ї».

Інструктором Школи є Галина Руденко – психолог, мама 3-х донечок, інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування, член Львівської Асоціації консультантів з грудного вигодовування.

Довідка: +380982159841, +380993809259, +380931033682(Viber)

 

 

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.