Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

“Слідами херувимів” прийняли участь у фестивалі “СпільНота”

У празник Зіслання Святого Духа наш хор «Слідами Херувимів» прийняв участь у фестивалі молодіжних хорів «СпільНота», що відбувався у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Цей фестиваль відбувся вперше за ініціативи диригента семінарійного хору пані Наталії Капітан. Вечір розпочався з спільної молитви та слова ректора семінарії отця Ігора Бойка, а продовжився надзвичайним концертом. Духовні та українські пісні лунали із сцени у виконанні різних хорів, а саме: дівочого хору «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв, молодіжного хору Архикатедрального Собору Святого Юра, камерного хору «Теотокос» храму Різдва Пресвятої Богородиці, хору Львівського національного університету ім. Івана Франка «Черемош», капели «Джерела Розточчя» Львівського національного аграрного університету, хору Львівської духовної семінарії Святого Духа та нашого молодіжного хору «Слідами Херувимів».
Щиро дякуємо за організацію та теплий прийом ректору отцю Ігору Бойку, пані Наталії Капітан, братам-семінаристам та усім хто долучився та прийняв участь у фестивалі.
Нехай цей фестиваль стане доброю традицією для нас та щороку все більше і більше хорів об`єднує у музиці.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.