“Станьте хором, всі собором, веселітеся яко з нами Бог!»

16735614_1185068774925449_638156383_o

3 лютого, у нашому храмі, спільно прославляли новонародженого Спасителя  хор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та молодіжний хор “Слідами херувимів”.

По завершенні  Божественної Літургії, яку провадив семінарійний хор, звучали різноманітні колядки, щедрівки та віншування. Після насиченої програми, вся церква, спільно колядувала “Бог Предвічний”. На завершення,  настоятель нашого храму – отець Андрій Корчагін, звернувся до всіх із словами подяки, після чого колядники продовжили вечір у катехитичній школі св.Софії за пампухами та кавою.

Найперше, щиро дякуємо хору Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, регент Наталія Капітан та молодіжному хору “Слідами херувимів”, регент Христина Павлик за гучну коляду та створення радісної атмосфери, а також усім хто прийшов, щоб разом з нами вкотре прославити новонародженого Христа!