Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Свідчення нашої парафіянки про зцілення біля Чудотворної Ікони Зарваницької Богородиці

” Хочу поділитися з Вами своєю історією. Яскравим прикладом як мені особисто допомогла Матір Божа через Чудотворну Ікону Зарваницьку!

Все було таким чином. 
Перед тим як на Парафію святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, у м.Львів, приїхала чудотворна ікона, я проходила медичне обстеження в клініці Оксфорд медікал, це було 17.05.2019. Склалося так що я отруїлася та записалась на обстеження до терапевта. В наслідку нашої розмови та обстеження мене також додатково відправили до гінеколога. Я потрапила на УЗД різних частин свого тіла, уже щоб точно знати в якому стані мій організм)) 
Хоча завжди намагаюся періодично робити обстеження, останній раз була приблизно пів року – рік назад.

Так от, обійшла усіх лікарів, поздавала на різні проби аналізи та кров, зробила безліч знімків і дещо одразу і почула з результатів, а деякі з них – пізніше.
Один з результатів про який хочу розповісти – це те що показав знімок на УЗД по гінекології, це пухлина/кіста на лівому яйнику розміром 49-50 мл. Це доволі не малий розмір як для пухлини, якої ще пів року назад чи рік як не було….
Ще на час обстеження у мене була затримка у місячних, і останні 2-3 місяці таке я спостерігала. Проте на цей місяць, уже була 6 днів.

Одже пройшла я все це, терапевт призначила мені курс лікування для шлунку і покращення травлення. А гінеколог сказала, як все ж почнуться та закінчаться критичні дні прийти на повторний огляд, зокрема УЗД.

Якраз з 27.05 у Храм який завжди ходжу привезли ікону, і я з великим задоволенням до неї приходила. 
В перший же день була на службі тоді коли отець який розповідав про неї та чуда які траплялися з людьми. 
Того ж дня я зорганізувала приїзд своєї мами до Чудотворної ікони, за що дуже рада тому що мама не так і часто буває тепер в таких місцях. 
Колись, як я була ще дитиною, ми з мамою часто їздили на Прощі і в Зарваниці теж дуже давно були. Мама дуже зраділа і вдячна була мені, а зранку коли скористалася олійкою освяченою та помолилася сказала що в неї ноги які дуже набрякають мають менше набряків. Це мене дуже надихнуло, і я ще більше по мірі можливого намагалася кожного дня прийти до Матері Божої.
Під час перебування Чудотворного образу я особисто познайомилас з Парохом даної Парафії – о.Андрієм.

Після всіх цих і багатьох інших подій, я записалась на повтоний огляд та УЗД, це було 04.06.
Зробили ми знімок знову і ту пухлину яку побачили при попередньому огляді – виявлено НЕ було.
Лікар сказала що це ЧУДО, і важко по іншому даний факт назвати. 
Іноді таке трапляється в жінок, що може зникнути або розірватися всередині цей отвір. Або далі рости, а в наслідку жінка потребує стабільного періодичного огляду.
Але це було годі повірити одразу, а особливо коли є яскрафі факти і підтвердження. Коли ти тримаєш у двох руках два різні знімки, на одному є пухлина а на іншому її немає!!!!
Я одразу ж при розмові з лікарем згадала про Ікону. І я щиро вірю що вона мені допомогла. Зробила чудо яке мене стосується, почула мою молитву та прохання за здоров’я.”

Галина

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.