У навечірʹя празника Святого Миколая чудотворця, архиєпископа Мир Ликійських, 18 грудня, до нашого храму завітав улюблений Святий малечі та дітей.
Розпочався вечір із Божественної Літургії та Великої вечірньої із Литією, яку очолив настоятель храму о. Андрій Корчагін. В цей день наш храм наповнився дітьми, які з нетерпінням чекали візиту небесного гостя і щиро молились, щоб Він завітав до кожної домівки. По завершенні молитви відбулась вистава “Вовк і семеро козенят”, за участі дитячого гуртка «Перлинка благодаті», що діє при храмі. Діти, під керівництвом режисера Олега Пригоди показали всім чудову історію та приклад, що добро завжди перемагає зло. Неперевершені костюми та прекрасна гра маленьких акторів ще більше захопили публіку в очікуванні Святого чудотворця. Після вистави, в супроводі ангелів з великим мішком подарунків, до нашого храму прибув Святий Миколай, якого діти чекали цілий рік. Під пісню “Ой, хто, хто Миколая любить» Святий роздавав гостинці чемним діткам, закликав до щоденної молитви і бути слухняними. Далі Миколай вирушив по домівках найбільш потребуючих дітей та малозабезпечених родин, щоб принести до них подарунки. Насамкінець, від імені Святого Миколая, висловлюємо вдячність усім жертводавцям та людей доброї волі, які спричинились для того, щоб подарувати дітям свято.
Автор:о.Роман Соколенко
Залишити відповідь