Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Свято Благовіщення – це свято доброї новини: “З нами Бог!”

Сьогоднішнє Євангеліє свята Благовіщення розповідає про про розмову двох осіб, одна з яких була людиною.

В історії людства було два поворотних моменти, коли ангел промовляв до жінки. Вперше це сталося в Едемському саду. Розмова Єви зі злим ангелом у вигляді змія закінчилася трагічно для людства, бо діалог розпочався з брехні. Розмова Марії з Гавриїлом була іншим поворотним моментом в історії людства, бо діалог розпочався з правди: “Радуйся, благодатна, Господь з тобою…”

Диявол, спокушаючи Єву, звістив “новину”, що стати Богом легко, вистачить щось скуштувати. Гавриїл пропонує стати матір’ю Бога, але не власним зусиллям, а дією Духа Святого.

Єва порушила Заповідь Божу, а Марія сказала “Ось я слугиня Господня. Нехай буде по слову твоєму”. Дві жінки, два ангели, дві епохи, два наслідки.

Сьогодні люди недооцінюють важливість інформації. Її настільки багато, що людина не має часу почути голос Бога, звернений до неї. Голос брехні ― це голос, який пропонує легкі шляхи, щоб навчитися розрізняти добро і зло.

Голос правди, це дуже тихий голос, який нікого до нічого не змушує, просто є пропозицією обирати добро. Вміння розрізняти, що є добре, а що зле, не зробить з нас Богів. Вміння ставати на сторону добра – це шлях до обожествлення.

Свято Блавіщення ― це свято Доброї Новини: “З нами ― Бог”.

Джерело: Дивенсвіт

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.