У вечері, 18 грудня, дітки нашої парафії зустрічали сятого Миколая!
Гурток “Перлинка благодаті”, що діє при нашому храмі, підготував театралізоване дійство, у кінці якого завітав Святий Миколай із подарунками для усіх.
Дякуємо за організацію свята керівнику гуртка Олегу Пригоді та усій дітворі, яка у цей особливий вечір завітала до храму!

Залишити відповідь