18 грудня, після Великої Вечірньої, діти нашої парафії віршами та піснями радо зустрічали Святого Миколая. А найактивніші із них – гурток “Перлинка благодаті” – підготували театралізоване дійство, яке дуже сподобалося Святому. У кінці вечора всі дітки отримати подарунки та з гарним настроєм повернулися додому.
Залишити відповідь