“Так, що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло, що, отже, Бог получив, людина нехай не розлучає” (Мт.19,6)

У неділю, 22 листопада, уже вдруге на нашій парафії відбулася зустріч подружніх пар, на якій було розглянуто ІІ-гу тему з курсу “Божий задум для Вашого шлюбу” – “Приліпитись до свого подруга”.

У цей день для обговорення даної теми до нас завітало подружжя Киянок Володимир і Лідія з Руху християнських сімей. Вони розповіли, як саме можна “приліпитися” до свого подруга, які виникають перешкоди і як їх подолати. Після завершення лекційної частини усі присутні у своїх групах обговорили, чому так багато розлучень сьогодні, що перешкоджає і що допомагає нам “стати одним тілом”. Окрема подяка подружжю Гуцол Сергію та Лілі, які допомогли нам провести обговорення, а також нашим веселим і невтомним аніматорам. Наступна зустріч відбудеться 13 грудня о 14-30 у приміщенні катехитичної школи св.Софії.

автор: Пижів Олег

Invalid Displayed Gallery